Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kategorie
Newsletter

Firma

Firma W&W jako wyłączny dystrybutor narzędzi firmy APLUS PNEUMATIC CORP.  na Polskę zapewnia swoim klientom wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne i łączniki. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę urządzeń pneumatycznych i elementów złącznych, które w szybki, łatwy i trwały sposób łączą materiały drewniane, drewnopochodne, tworzywa sztuczne oraz kartony. Nasze produkty są niezbędnym narzędziem pracy w przemyśle meblarskim, budowlanym, drzewnym, ogrodowym i opakowaniowym.

Śledząc na bieżąco aktualne wymogi rynku i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wzbogacamy naszą ofertę w nowe rozwiązania techniczne. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi oraz łączników. Bezpośrednie prezentacje i próby u klienta gwarantują podjęcie prawidłowych decyzji o zakupie. Nasza wszechstronna wiedza o rynku narzędzi pneumatycznych i łączników, profesjonalna oraz elastyczna polityka firmy i partnerska współpraca z producentami pozwala nam spełnić oczekiwania naszych najbardziej wymagających odbiorców. 

Nasze rozwiązania pozwolą Państwu poprawić wydajność i komfort pracy, obniżyć koszty związane z zakupem materiałów jak również uniknąć nadmiernych zapasów magazynowych. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie klientom niezmiennie wysokiej jakości oferowanego asortymentu, szybkiej realizacji dostaw, konkurencyjnych cen oraz wsparcia logistyczno-merytorycznego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy